Flag for Someone Else (1.0.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Search
eu: Bilatu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Flags
eu: Banderak

en: Notify user of new account
eu: Erabiltzailea bere kontu berriaz ohartarazi

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
eu: Karaktere bereziak onartuak daude, hutsuneak, puntuak (.), gidoiak (-), kakotxak ('), azpigidoia (_) eta @.
