Flag for Someone Else (1.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Search
gl: Buscar

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Configuration
gl: Configuración

en: About
gl: Información

en: Notify user of new account
gl: Notificar ao/á usuario/a da nova conta

en: Uses
gl: Usos

en: Dialog
gl: Diálogo

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
gl: Permítense varios caracteres especiais, incluídos o espazo, o punto (.), o guión (-), o  apóstrofo ('), o subliñado (_) e o signo @.
