Flag for Someone Else (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Search
gu: શોધ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
