Flag for Someone Else (1.0.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Search
he: חיפוש

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Configuration
he: הגדרות

en: About
he: אודות

en: Flags
he: נעיצה לרשימות

en: Notify user of new account
he: הודע למשתמש על חשבון חדש

en: Uses
he: שימושים

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
he: ניתן להשתמש במספר תווים מיוחדים, כולל רווח, נקודה (.), מקף (-), גרש ('), קו תחתון (_) וסימן @.
