Flag for Someone Else (1.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Search
hi: खोज

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Email
hi: ईमेल

en: Configuration
hi: विन्यास

en: About
hi: के बारे में

en: Notify user of new account
hi: सदस्य को नये सदस्यत्व की सूचना दें

en: Uses
hi: उपयोग
