Flag for Someone Else (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Search
hr: Pretraga

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Configuration
hr: Postavke

en: About
hr: Opis

en: Notify user of new account
hr: Obavijesti korisnika o novom računu

en: Uses
hr: Uporaba
