Flag for Someone Else (1.0.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Search
hu: Keresés

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Configuration
hu: Beállítás

en: About
hu: Leírás

en: Flags
hu: Jelölők

en: Notify user of new account
hu: Új felhasználó értesítése e-mailben

en: Uses
hu: Használat

en: Flag confirmation message
hu: Jelölés megerősítése üzenet

en: New user
hu: Új felhasználó

en: Generate password
hu: Jelszó generálása

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
hu: Különböző speciális karakterek engedélyezettek, beleértve a szóközt, pontot (.), kötőjelet (-), aposztrófot ('), aláhúzást (_) és a kukacot (@).

en: Create flagging
hu: Jelölés létrehozása
