Flag for Someone Else (1.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Search
hy: Որոնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Notify user of new account
hy: Տեղեկացնել օգտատիրոջը  նոր հաշվի մասին

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
hy: Թույլատրված են որոշ հատուկ նիշեր, ներառյալ կետը (.), գծիկը (-), ապոստրոֆը ('), տակի գծիկը (_) և @-ի նշանը:
