Flag for Someone Else (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Search
is: Leit

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: About
is: Um

en: Notify user of new account
is: Láta notanda vita af nýjum notendaaðgangi

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
is: Nokkrir sérstafir eru leyfðir, m.a. bil, punktur (.), áherslustrik (-), úrfellingakomma ('), undirstrik (_) og @ merkið.
