Flag for Someone Else (1.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Search
it: Cerca

en: User
it: Utente

en: Email
it: E-mail

en: Configuration
it: Configurazione

en: About
it: Informazioni

en: Flags
it: Contrassegni

en: Notify user of new account
it: Notifica l'utente del nuovo profilo

en: Uses
it: Usa

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
it: Alcuni caratteri speciali sono permessi, inclusi spazio, virgola (.), trattino (-), apostrofo ('), underscore (_), e il simbolo @.
