Flag for Someone Else (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Search
jv: Goléki

en: User
jv: Panganggo

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani

en: Notify user of new account
jv: Welingānā panganggo akun anyar
