Flag for Someone Else (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Search
mn: Хайх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Configuration
mn: Тохиргоо
