Flag for Someone Else (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Search
my: ရှာရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
