Flag for Someone Else (1.0.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Search
nl: Zoeken

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Configuration
nl: Instellingen

en: About
nl: Over

en: Notify user of new account
nl: Gebruiker informeren over het nieuwe account

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Dialog
nl: Dialoog

en: Generate password
nl: Wachtwoord genereren

en: New page
nl: Nieuwe pagina

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
nl: Meerdere speciale tekens zijn toegestaan, waaronder spatie, punt (.), koppelteken (-), apostrof ('), onderstrepingsteken (_) en het apenstaartje (@).

en: Search by username or email address
nl: Zoek op gebruikersnaam of e-mail adres
