Flag for Someone Else (1.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Search
oc: Recercar

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Configuration
oc: Configuracion

en: About
oc: A prepaus

en: Notify user of new account
oc: Notificar a l'utilizaire la creacion de son compte novèl

en: Uses
oc: Usatges
