Flag for Someone Else (1.0.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Search
pl: Szukaj

en: User
pl: Użytkownik

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: About
pl: O stronie

en: Flags
pl: Flagi

en: Notify user of new account
pl: Powiadom użytkownika o utworzeniu nowego konta

en: Uses
pl: Używa

en: New user
pl: Nowy użytkownik

en: Generate password
pl: Utwórz hasło

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
pl: Szereg znaków specjalnych w tym spacja, kropka (.), dywiz (-), apostrof ('), podkreślenie (_), oraz znak @.
