Flag for Someone Else (1.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: About
sk: Informácie o

en: Flags
sk: Označenia

en: Notify user of new account
sk: Upozorniť používateľa na nový účet

en: Uses
sk: Používa

en: Dialog
sk: Dialóg

en: Generate password
sk: Vygenerovať heslo

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
sk: Nasledovné špeciálne znaky sú povolené - medzena, bodka, pomlčka, apostrof, podčiarkovník a zavináč.

en: Search by username or email address
sk: Vyhľadávanie podľa používateľského mena alebo e-mailovej adresy

en: User selection by name or email
sk: Výber používateľa podľa mena alebo e-mailu
