Flag for Someone Else (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Search
sl: Išči

en: User
sl: Uporabnik

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu

en: Notify user of new account
sl: Obvesti uporabnika o novem računu

en: Uses
sl: Uporablja
