Flag for Someone Else (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Search
sq: Kërko

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione

en: Notify user of new account
sq: Njoftim përdoruesit e profilit të ri
