Flag for Someone Else (1.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Email
th: อีเมล

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Notify user of new account
th: แจ้งเตือนผู้ใช้เกี่ยวกับบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Uses
th: ใช้
