Flag for Someone Else (1.0.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Search
tr: Ara

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: About
tr: Hakkında

en: Flags
tr: İşaretler (Flags)

en: Notify user of new account
tr: Yeni hesabın kullanıcısına haber ver

en: Uses
tr: Kullanım

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
tr: Boşluk, nokta (.), kısa çizgi (-), kesme işareti ('), alt çizgi (_) ve @ işareti de dahil olmak üzere birçok özel karaktere izin verilir.
