Flag for Someone Else (1.0.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Search
az: Axtarış

en: User
az: İstifadəçi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: About
az: Haqqında

en: Notify user of new account
az: İstifadəçini yeni hesab haqqında xəbərdar edin

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
az: Boşluq, nöqtə (.), defis (-), apostrof ('), alt xətt (_) və @ işarəsi daxil olmaqla bir neçə xüsusi simvola icazə verilir.
