Flag for Someone Else (1.0.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Search
el: Αναζήτηση

en: User
el: Χρήστης

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: About
el: Περί

en: Notify user of new account
el: Να ειδοποιηθεί ο χρήστης για το νέο λογαριασμό

en: Uses
el: Χρήσεις

en: New user
el: Νέος χρήστης

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
el: Επιτρέπονται αρκετοί ειδικοί χαρακτήρες, όπως το κενό, η τελεία (.), η παύλα (-), η απόστροφος ('), η κάτω παύλα (_) και το παπάκι (@).
