Flag for Someone Else (1.0.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Search
et: Otsing

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Configuration
et: Seadistus

en: About
et: Programmist

en: Flags
et: Lipud

en: Notify user of new account
et: Teavita kasutajat uuest kontost

en: Uses
et: Kasutab

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
et: Võimalik on kasutada mitmeid erisümboleid, sealhulgas tühikut, punkti (.), sidekriipsu (-), ülakoma ('), alakriipsu (_) ning @ märki.
