Flag for Someone Else (1.0.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Search
fi: Etsi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Configuration
fi: Asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Flags
fi: Liput

en: Notify user of new account
fi: Ilmoita käyttäjälle uudesta tilistä

en: Uses
fi: Käyttää

en: Generate password
fi: Luo salasana

en: New page
fi: Uusi sivu

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
fi: Monet erikoismerkit ovat sallittuja, kuten välilyönti, piste (.), yhdysmerkki (-), lainausmerkki ('), alaviiva (_) ja @-merkki.

en: Search by username or email address
fi: Hae käyttäjätunnuksella tai sähköpostiosoitteella
