Flag for Someone Else (1.0.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Search
id: Pencarian

en: User
id: Pengguna

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: About
id: Tentang

en: Notify user of new account
id: Beri tahu anggota baru

en: Uses
id: Penggunaan

en: New page
id: Halaman baru

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
id: Beberapa karakter khusus diperbolehkan, termasuk spasi, titik (.), Tanda hubung (-), apostrof ('), garis bawah (_), dan tanda @.

en: Search by username or email address
id: Telusuri berdasarkan nama pengguna atau alamat email
