Flag for Someone Else (1.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Search
ka: ძიება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
