Flag for Someone Else (1.0.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: About
km: អំពី

en: Notify user of new account
km: ជូន​ដំណឹង​អ្នក​ប្រើ​គណនី​ថ្មី

en: Uses
km: ប្រើ
