Flag for Someone Else (1.0.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Flags
kn: ವೇಗ
