Flag for Someone Else (1.0.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Search
ku: گەڕان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە

en: Notify user of new account
ku: لە هەژماری نوێ بەکارهێنەر ئاگاداربکەوە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
