Flag for Someone Else (1.0.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Search
lt: Paieška

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: About
lt: Apie

en: Notify user of new account
lt: Įspėti narį apie naują paskyrą

en: Uses
lt: Naudoja

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
lt: Keletas specialių simbolių leidžiama, įskaitant tarpą, tašką (.), brūkšnelį (-), kabutes ('), apatinį brūkšnelį (_) ir @ ženklą.
