Flag for Someone Else (1.0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Search
lv: Meklēt

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: About
lv: Par

en: Notify user of new account
lv: Paziņot lietotājam par jauno kontu

en: Uses
lv: Lieto

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
lv: Ir atļautas speciālās rakstzīmes, piemēram, atstarpe, punkts (.), defise (-), apostrofs ('), pasvītra (_) un @ zīme.
