Flag for Someone Else (1.0.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Search
mr: शोध

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Configuration
mr: संरूपण
