Flag for Someone Else (1.0.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Search
ro: Căutare

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Configuration
ro: Configurație

en: About
ro: Despre

en: Notify user of new account
ro: Înștiințează utilizatorul că a fost creat contul nou.

en: Uses
ro: Folosește

en: Generate password
ro: Generați parolă

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
ro: Sunt permise mai multe caractere speciale, inclusiv spațiu, punct (.), cratima (-), apostrof ('), liniuță de subliniere (_) și semnul @.

en: Search by username or email address
ro: Căutați după numele de utilizator sau adresa de e-mail
