Flag for Someone Else (1.0.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Search
ru: Поиск

en: User
ru: Пользователь

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: About
ru: Информация

en: Flags
ru: Флаги

en: Notify user of new account
ru: Уведомить пользователя о создании учётной записи

en: Uses
ru: Использование

en: Flag link text
ru: Постановка флага: текст ссылки

en: Flag confirmation message
ru: Предупреждающее сообщение флага

en: Message displayed if the user has clicked the "flag this" link and confirmation is required. Usually presented in the form of a question such as, "Are you sure you want to flag this content?"
ru: Текст подтверждения. Пример: <em>Вы действительно хотите добавить эту страницу в закладки?</em>

en: New user
ru: Новый пользователь

en: Dialog
ru: Диалог

en: Generate password
ru: Генерировать пароль

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
ru: Допускаются некоторые спецсимволы, среди которых пробел, точка (.), дефис (-), одинарная кавычка ('), подчёркивание     (_) и знак @.

en: Search by username or email address
ru: Искать по имени или e-mail адресу
