Flag for Someone Else (1.0.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Search
sr: Претрага

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
sr: Само су неки од специјалних каракте дозвољени да буду део корисничког имена: размак, тачка (.), цртица (-), апостроф ('), доња црта (_) i @ znak.
