Flag for Someone Else (1.0.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Search
sv: Sök

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: About
sv: Om

en: Flags
sv: Flaggor

en: Notify user of new account
sv: Skicka meddelande om det nya kontot till användaren

en: Uses
sv: Använder

en: New user
sv: Ny användare

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
sv: Flera specialtecken är tillåtna, inklusive mellanslag, punkt (.), bindestreck (-), apostrof ('), understreck (_) och @-tecknet.
