Flag for Someone Else (1.0.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Search
te: వెతుకు

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: About
te: గురించి

en: Notify user of new account
te: వాడుకరికి కొత్త ఖాతా గురించి తెలియజేయి

en: Uses
te: వాడుకలు
