Flag for Someone Else (1.0.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Search
bo: འཚོལ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Notify user of new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་བརྡ་གཏོང་བ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
