Flag for Someone Else (1.0.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Search
cs: Hledat

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Configuration
cs: Nastavení

en: About
cs: Popis

en: Notify user of new account
cs: Upozornění uživatele na nový účet

en: Uses
cs: Použití

en: Dialog
cs: Dialogové okno

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
cs: Povolené speciální znaky: mezera, tečka (.), pomlčka (-), apostrof ('), podtržítko (_), zavináč (@).
