Flag for Someone Else (1.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Search
eo: Serĉu

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Notify user of new account
eo: Atentigu uzanton de nova konto
