Flag for Someone Else (1.0.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
