Flag for Someone Else (1.0.1) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Search
ms: Carian

en: User
ms: Pengguna

en: Email
ms: E-mel

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: About
ms: Perihal

en: Notify user of new account
ms: Beritahu pengguna akan akaun baru

en: Uses
ms: Penggunaan
