Flag for Someone Else (1.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा
