Flag for Someone Else (1.0.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Search
fa: جستجو

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: About
fa: درباره

en: Notify user of new account
fa: کاربر را از حساب جدید آگاه کن

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
fa: چندین نویسه خاص مجاز هستند ، از جمله فاصله ، نقطه (.) ، خط فاصله (-) ، زبرک (') ، زیر خط (_) ، و علامت @
