Flag for Someone Else (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Search
ps: لټون

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Configuration
ps: سازول

en: About
ps: په اړه
