Flag for Someone Else (1.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
