Flag for Someone Else (1.0.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Search
uk: Пошук

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: About
uk: Про модуль

en: Flags
uk: Прапори

en: Notify user of new account
uk: Сповістити користувача про створення облікового запису

en: Uses
uk: Використання

en: Flag link text
uk: Текст посилання встановлення прапора

en: Flag confirmation message
uk: Повідомлення про підтвердження встановлення прапора

en: Message displayed if the user has clicked the "flag this" link and confirmation is required. Usually presented in the form of a question such as, "Are you sure you want to flag this content?"
uk: Повідомлення, показуване якщо користувач натиснув посилання "Позначити це" та потрібне підтвердження. Зазвичай має вигляд питання на кшталт "Ви дійсно бажаєте встановити прапор на цей матеріал?"

en: Dialog
uk: Вікно

en: Generate password
uk: Генерувати пароль

en: New page
uk: Нова сторінка

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
uk: Дозволено деякі спецсимволи, серед яких пробіл, крапка (.), дефіс (-), одинарна лапка ('), підкреслення (_) та символ @

en: Search by username or email address
uk: Пошук за іменем користувача або електронною адресою
