Flag Lists (4.0.0-beta7) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Owner
be: Уладальнік

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Entity
be: Сутнасць

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Apply
be: Ужыць

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
