Flag Lists (4.0.0-beta8) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Owner
ast: Dueñu

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
